Stotisící návštěvník Muzea Grévin

„Významný den zažila expozice voskových figurín v Muzeu Grévin v pražské Celetné ulici. Po červeném koberci se 10.4 prošel host s magickým číslem 100 000, čímž se pobočka legendárního pařížského muzea zařadila do elitní společnosti pražských atrakcí.

Jubileum vyhlíželi v Muzeu Grévin pouhých jedenáct měsíců: nejzábavnější interaktivní muzeum voskových figurín bylo otevřeno 1. května loňského roku. Jako 100 000. návštěvník prošla vchodem šestiletá Veronika z Říčan, která si spolu s maminkou a sestrou Kristýnou odnesla dárky v hodnotě 7000 korun. „Byla jsem moc zvědavá na šaty, které na sobě hvězdy mají. A také na herce, protože bych jednou chtěla být také herečkou,“ zářily Veronice oči.
Její zážitek ještě umocňovala skutečnost, že právě včera oslavila šesté narozeniny. Ten den je slaví i francouzský herec Jean-Paul Belmondo, který je také jednou z hvězd muzea Grevin. Jean Paul tedy dostal od Veroniky velkou pusu s tím,  že pusa k narozeninám rozhodně patří.“

foto grevin miteš

Jak můžete vidět na fotce, jeden z dárku pro Veroniku byl i plyšový Mikeš, kterého můžete mimo jiné zakoupit v místním obchůdku. Především jsme ale rádi, že součástí velmi rozsáhlé expozice je i vosková figurína Josefa Lady, tak neváhejte a navštivte Muzeum Grévin co nejdříve!

Zdroj: http://www.grevin-praha.com/cz/zpravy/stotisicim-navstevnikem-muze-grevin-se-stala-sestileta-veronika

Článek publikován 17. 4. 2015 (Pátek) v 12:25 v rubrice Média.


Menu

Vážení zákazníci našeho e-shopu, do 6. 7. jsme na dovolené, všechny objednávky budou vyřízeny hned po tomto datu. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto!

 

D8E_5054