Září plné novinek

Kalendáře 2024

Jako každý rok se od září můžete těšit a nakupovat na našem e-shopu z kalendářů na příští rok. I letos Vám doporučíme s koupí neotálet, kalendáře bývají často překvapivě brzo vyprodané.

Návrat do školy

Hurá do školy! Všem školákům přejeme úspěšný vstup do nového školního roku a jako šikovnou pomůcku vám můžeme doporučit Úkolníček s Mikešem!

Barevný Švejk po 23 letech

Těžko tomu lze věřit, nicméně naposled tato ikonická kniha Jaroslava Haška s barevnými obrázky Josefa Lady vyšla v roce 2000, to už není ovšem pravdou.

Všechno začalo před několika lety, kdy se nám podařilo z jednoho zahraničního vydání získat kompletní sérii ilustrací, poté jsme s dosavadním nakladatelským domem Euromedia mohli započít jednání a jsme moc rádi, že vše dobře dopadlo a čtenáři se opět mohou těšit z tohoto světového humoristického románu ve své celé kráse!

Nové keramické hrnky

Po dlouhých 15 letech na trhu Vám s nadšením představujeme nové keramické hrnky s obrázky Josefa Lady. Nové nejsou jenom čtyři použité motivy, které navazují na roční období, ale i velikost a tvar samotného hrnku.

Kvalitnější podoba ilustrací v nových vydáních

Jsme moc rádi, že se digitalizace a vylepšování elektronických materiálů původních ilustrací začíná projevovat i na venek. Tato mravenčí práce má za následek, že postupně mohou vycházet knížky s kvalitnějšími a hezčími obrázky. Tak se taky stalo např. v nakladatelství Albatros, kde se v tomto novém „hávu“ představily delší dobu nedostupné tituly Ladův veselý přírodopis, Nezbedné pohádky a České Pohádky.

Dvě z těchto aktualizovaných vydání nabízíme i na našem e-shopu: Nezbedné Pohádky a Ladův veselý přírodopis

Článek publikován 18. 9. 2023 (Pondělí) v 16:40 v rubrice Nově vyšlo, Obchod, Plánované akce.


Menu